Hakkımızda

2010’dan itibaren kendimize duyduğumuz güvenle, Bodrum yarımadasında emlak ilan aramalarında yepyeni bir dönem başlattık. Kısa zamanda, Bodrum satılık kiralık emlak ilanlarında bölgedeki en çok ziyaret edilen sitelerinden biri olmayı başardık.

Bireysel kullanıcı ve kurumsal iş ortaklarımızın hayal ettiği yeni nesil özelliklerimiz ve teknolojik alt yapımızı adım adım oluşturduk, oluşturmaya devam ediyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana 10 bin ilan, aylık yarım milyon ziyaretçi ve 100’ü aşkın emlak danışman sayısına ulaştık. 2014 yılında, daha iyisini yapma inancıyla, Türkiye’de büyümekte olan internet girişimlerine yatırım yaparak işlerimizin büyümesine katkı sağladık.

Ev arayanların hayal ettiği evi bulması ve iş ortağı olduğumuz emlak ofislerinin ilan girdikleri tüm evlerin aynı gün tutulması için, yolumuza aynı inançla devam ediyoruz.

Siz evinizin hayali kurun, gerisi Bodrumilanver.com

Hakkımızda

Bize katılın, emlak ofisinizi ekleyin! kazancını katlayan binlerce kurumsal üyemizden biri olun.

Daha çok kazanmayı hayal edip üye olan binlerce kurumsal iş ortağımızın hayali gerçek oldu. Siz de şimdi onlardan biri olun. Bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Kurumsal Üye Ol 0 (850) 3055848

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım!